Футболистът на Манчестър Юнайтед Ромелу Лукаку успя да зашемети Сезар Аспиликуета по време на двубоя срещу Челси от 36-ия кръг на Висшата лига. Атакуващият футболист е популярен със своите габарити, но този път испанският играч усети силата му в действие.

По време на мача, в едно от единоборствата Лукаку успя да изблъска защитника буквално в първия ред на трибуните на „Олд Трафорд”, от което едва не пострада един от фотографите на стадиона.

Социалните мрежи веднага избухнаха, като много от феновете успяха да намерят смешното от цялата ситуация.

Срещата завърши при равен резултат 1:1. Рожденикът Хуан Мата даде аванс на Юнайтед с попадение в 11-ата минута, а Маркос Алонсо наказа грешка на Давид Де Хеа в 43-ата минута, за да изравни резултата.