Еден Азар спаси Челси от домакинска загуба срещу Уулвърхемптън. Звездата на лондончани вкара топката в мрежата във втората минута от добавеното време с удар от границата на наказателното поле за 1:1.

Раул Хименес бе извел гостите напред в резултата в 56-ата минута в една от редките атаки за неговия тим. Челси започна силно мача и действията на терена се развиваха предимно в наказателното поле на Уулвърхемптън.

Първата по-добра възможност се откри пред Гонсало Игуаин, чийто удар бе избит от Руи Патрисио.

Футболистите на Маурицио Сари имаха претенции за дузпа след игра с ръка на Раул Хименес, но съдията даде знак играта да продължи. След подновяването на играта при една от редките си атаки Уулвс поведе.

В 56-ата минута прекрасна контраатака завърши с подаване на Жота към Хименес и той остави Кепа на колене.

Челси тръгна веднага в атака, но Игуаин на няколко пъти и Педро бяха отказани от Руи Патрисио. Три минути преди края Уилиан отправи хубав удар, но Патрисио отново се справи. Еден Азар в 92-ата минута изравни резултата след удар от границата на наказателното.

Челси остава на 6-та позиция с 57 точки, а Уулвърхемптън е 7-ми с 44 пункта.