Футболистът на Челси Еден Азар се очаква да се завърне сред титулярите на Антонио Конте в мача за Купата на Лигата срещу Нотингам Форест, който е в сряда на „Стамфорд Бридж“.

Еден Азар се завърна в игра след претърпяната операция на глезена при победата с 2:1 срещу Лестър. След това той взе участие в мача срещу Карабах от Шампионската лига, както и при равенството 0:0 срещу Арсенал.

„В сряда той ще има възможност да започне като титуляр срещу Нотингам Форест“, коментира Конте.

Азар се очаква да замени Педро Родригес сред титулярите, тъй като испанският футболист получи контузия в мача срещу Арсенал и бе заменен на полувремето от Тиеумуе Бакайоко.

„Педро получи удар в глезена и има болки, като най-вероятно ще получи почивка в двубоя за купата на Лигата“, добави мениджърът на Челси.