Приятелската среща между отборите на Челси и Тотнъм завърши при резултат 2:2. Случайно или не, парадът на "сините" от Лондон с трофея от Шампионската лига бе точно преди контролата с "шпорите".

Капитанът на тима - Сесар Аспиликуета, както и останалата част от тима преминаха на почетна обиколка пред феновете преди първия съдийски сигнал на мача.

А иначе, Хаким Зиеш откри резултата в 16-ата минута, а в началото на втората част отново той удвои за Челси.

Gulliver/GettyImages
12 снимки

В 56-ата минута обаче Лукаш върна едно попадение за Тотнъм, а петнайсетина минути по-късно СтивънБергвайн възстанови равенството, което до края остана непроменено.

Въпреки 19-те си голови положения в мача момчетата на Томас Тухел изпуснаха да постигнат първа победа пред своята публика, макар и в неофициална среща.