Българският полузащитник Георги Миланов се отличи с асистенция при драматичното равенство 1:1 на своя Динамо Букурещ у дома срещу Петролул Плоещ. Срещата беше от втория кръг на плейофите в румънското първенство. Халфът асистира на Габриел Моура за първия гол в мача в 39-ата минута, а дълбоко в добавеното време Джордже Грозав вкара от дузпа, която ВАР гледа над 10 минути.

В 39-ата минута Миланов беше изведен в наказателното поле и показа страхотен поглед върху играта, като намери Габриел Моура около точката за изпълнение на дузпа, а бразилецът със силен удар матира вратаря.

Родният халф беше заменен в 68-ата минута от Даниел Иглесиас.

Във втората минута на добавеното време на мача Йонуц Амзар дръпна Александру Муси в наказателното поле на "червените кучета". ВАР гледа ситуацията за дузпа и потенциална засада при центрирането към футболиста на Петролул близо 10 минути, след което привика главния рефер на монитора, а той посочи бялата точка. От нея Джордже Грозав възстанови равенството.

Във временното класиране на групата, определяща изпадащите, Динамо е 15-и с 16 точки, докато Петролул заема 11-о място с 22 точки.