Отборът на Ботев Пловдив се наложи с 1:0 над Атлетик Куклен в контролна среща. Спарингът се състоя от 2 полувремена по 40 минути и се проведе на един от терените на "Футболен комплекс Ботев 1912".

Наставникът на "канарчетата" Николай Киров пусна в игра множество юноши, на които бе даден шанс за изява. Участие в двубоя взеха Филип Филипов, Лазар Марин, Радослав Апостолов и Антонио Вутов.

Единственото попадение падна в първите секунди на втората част. Крис Добрев осъществи отличен пробив по левия фланг и с удар в близкия ъгъл прати топката във вратата на третодивизонния тим.

С пропуски за "жълто-черните" се отчетоха Лазар Марин и Станислав Шопов. В края на първото полувреме Кристиан Добрев бе съборен в наказателното поле и съдията отсъди дузпа, но от бялата точка Антонио Вутов стреля покрай вратата.

Съставът на Ботев: Милко Баданов, Филип Филипов, Атанас Чернев, Димитър Аврамов, Лазар Марин, Радослав Апостолов, Станислав Шопов, Иво Казаков, Запро Динев, Кристиан Добрев, Антонио Вутов (Марио Усков, Васил Пунарджиев, Димитър Балинов, Георги Господинов)